Buharlı Hijyen Temizlik

Buharlı Hijyen Temizlik

Buharlı Hijyen Temizlik

Nev Kurumsal Temizlik Hizmetleri; buharlı temizlik uygulamaktadır. Taşlar, fayanslar, mermerler, duvarlar, camlar, aynalar, PVC kaplı yüzeyler, parkeler, fırınlar ve tüm yağlı yüzeyler, derz araları, boya lekeleri, duşakabinler, tuvaletler ve buna benzer yüzlerce yüzey buharlı temizleme ile daha hijyen daha temizlenir. Ayrıca hiçbir kimyasal madde kullanmadan 180 °C ve 8 bar basınçda buharla temizlik yapmak hem ekonomik hemde hızlıdır.

Nev Temizlik tarafından kullanılan buhar temizlik robotları çift kazanlıdır. Böylece hem ilk başlangıçta buharı daha hızlı hazır hale gelir, hem de temizlik sırasında buharın bitmesi söz konusu değildir, kapağı açılıp rahatça su ilave edilebilir. Yani saatlerce aralıksız kullanılabilir.

Tüm dünyada kurumsal temizlik için buharlı temizlik sistemlerine talep her geçen gün artmaktadır. Çünkü bu sistem hem ekolojik yeni doğa dostu,hem de çok fonksiyon içeren sistemlerdir. 150 °C sıcaklıktaki buharla deterjan ve diğer kimyasal maddeleri kullanmadan mekanlarınızı ve çalışma alanlarınızı aynı anda hem temizleyebiliyor hem de dezenfekte edebiliyorsunuz.