Dış cephe temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik

Dış Cephe Temizlik
Temizlik Şirketi
İnşaat sonrası temizlik
Ofis Temizlik
Zemin cilalama
Endüstriyel temizlik

Hizmetlerimiz
CTS Temizlik; Temizlik Hammaddesi olarak dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini kullanmaktadır...
 

Buhar İle Temizlik

 

Buhar İle Temizlik

Nev Temizlik & Destek Hizmetleri; buharlı temizlik uygulamaktadır. Taşlar, fayanslar, mermerler, duvarlar, camlar, aynalar, PVC kaplı yüzeyler, parkeler, fırınlar ve tüm yağlı yüzeyler, derz araları, boya lekeleri, duşakabinler, tuvaletler ve buna benzer yüzlerce yüzey buharlı temizleme ile daha hijyen daha temizlenir. Ayrıca hiçbir kimyasal madde kullanmadan 180 °C ve 8 bar basınçda buharla temizlik yapmak hem ekonomik hemde hızlıdır.
Nev Temizlik tarafından kullanılan buhar temizlik robotları çift kazanlıdır. Böylece hem ilk başlangıçta buharı daha hızlı hazır hale gelir, hem de temizlik sırasında buharın bitmesi söz konusu değildir, kapağı açılıp rahatça su ilave edilebilir. Yani saatlerce aralıksız kullanılabilir.

Buhar İle TemizlikTüm dünyada kurumsal temizlik için buharlı temizlik sistemlerine talep her geçen gün artmaktadır. Çünkü bu sistem hem ekolojik yeni doğa dostu,hem de çok fonksiyon içeren sistemlerdir. 150 °C sıcaklıktaki buharla deterjan ve diğer kimyasal maddeleri kullanmadan mekanlarınızı ve çalışma alanlarınızı aynı anda hem temizleyebiliyor hem de dezenfekte edebiliyorsunuz.

Nev Temizlik ve Destek Hizmetleri, temizlik hizmetlerinde buharlı makinelerimiz ile hijyen temizlik hizmeti vermektedir.

Buhar ile temizlik, temizlik şirketi, temizlik şirketleri, temizlik firmaları

Buhar İle Temizlik
Buhar İle Temizlik
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 Nev Temizlik Ve Hizmet