Dış cephe temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik

Dış Cephe Temizlik
Temizlik Şirketi
İnşaat sonrası temizlik
Ofis Temizlik
Zemin cilalama
Endüstriyel temizlik

Hizmetlerimiz
CTS Temizlik; Temizlik Hammaddesi olarak dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini kullanmaktadır...
 

Dış Cephe ve Cam Temizliği

 

Dış Cephe ve Cam  TemizlikFabrika, İmalathane, Üretim tesisleri, Şirket ve Bankalar, Konut ve Apartmanlar, Alışveriş Merkezleri, Sağlık Kuruluşları ve Hastaneler, Eğitim Kurumları, Okullar ve Kreşler, İbadethaneler ve Gar Otogar Havaalanı Terminal binalarının dış cephe ve cam temizlikleri Nev Temizlik ve Destek Hizmetleri tarafından yapılmaktadır.

Çok katlı ve giydirme cephe binaların dış cephe temizlik işleri konusunda uzman teknik personel ile vinç, plartform, sepet ve makaslı personel yükselticiler yardımı ile yapılmaktadır.

Hem temizlik kalitesi hemde güvenlik açısından konusunda uzman firmamızdan dış cephe temizlik hizmeti alınmalıdır. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bu noktada Nev Temizlik, sizlere dış cephe temizliği konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Çok katlı binalarda mutlak surette hem dışarda hem içerden cam temizliğinin yapılması gerekmektedir. Nev Temizlik, gerek uzman personeli gerekse alt yapısında modern araç ve ekipmanları ile cam temizliği ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. Cam giydirme cephe, alışveriş merkezleri gibi yüksek tavanlı yapılar, plaza veya yüksek bina türündeki yapılarınızda cam temizlik işleriniz için yanınızdayız.

Dış Cephe Temizliğindeki elle yapılan işçilik, yüksek güvenlik riski, uzun zaman süren temizlik operasyonu , hız ve verimlilik , yüksek maliyet , riske bağli sigorta gerekliliği ,operasyona etki eden dış etkenler; agırlık, hava koşulları, gündüz çalışma zorunluluğu işi zorlaştıran unsurladır. Tüm bu zorlukların üstesinden Nev Temizlik ile gelin.

Nev Temizlik Destek Hizmetleri, Müşterilerine Dış Cephe Temizliği ve Cam Temziliği konularında danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

İlgili Kelimeler : Cam Temziliği, Bina Dış Cephe Temziliği, cam silme

Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
       
Dış Cephe ve Cam  Temizlik Dış Cephe ve Cam  Temizlik
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 Nev Temizlik Ve Hizmet