Dış cephe temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik

Dış Cephe Temizlik
Temizlik Şirketi
İnşaat sonrası temizlik
Ofis Temizlik
Zemin cilalama
Endüstriyel temizlik

Hizmetlerimiz
CTS Temizlik; Temizlik Hammaddesi olarak dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini kullanmaktadır...
 

Hakkımızda

 

Nev Temizlik ve HizmetHizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak globalleşen ve iletişim araçlarındaki gelişmesiyle küçülen dünyada toplu yaşam alanlarında temizlik ve hijyen ön plana çıkmaktadır. Bu anlayışla yola çıkan firmamız; kurumsal ve bireysel müşterilerimizin temizlik hizmetlerini sürdürürken hijyen temizlik uygulaması ile çok özel hizmetler sunmaktadır.

Nev Temizlik ve Destek Hizmeti olarak amacımız; çalışanlarımız ile beraber müşterilerimize, kurumsal ve etik değerleri kaybetmeden en iyi ve sağlıklı hizmeti verebilmektir.

Eğitimli ve profesyonel ekibimiz, günün rekabet koşulları doğrultusunda şekillenen hizmet fiyat politikamız, gelişen teknolojiyi takip eden araç ve ekipman yatırımlarımız, insan sağlığını tehdit etmeyen tescilli kimyasal ve sarf malzemelerimiz, yönetim sistemimiz ve en önemlisi de kaliteli hizmet anlayışımızla, çözüm ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimize temizlik hizmeti ve eleman desteği sağlamak diğer amacımızdır.

Günümüzdeki hızlı değişim ve artan rekabet, işletmelerin giderek esnek yapılara sahip olduklarını gösteriyor. Ekonominin hızla değiştiği ülkemizde, firmalar zamanla yarış, eleman maliyet ve yasal sorumlulukları ile firma farkındalıkları gibi unsurları göz önünde bulundurarak taşeron kullanımına gidiyorlar. Firmamız, kurumsal müşterilerine eğitimli ve profesyonel destek eleman hizmeti de vermektedir. Böylece kurumsal çözüm ortaklarımız enerjilerini faaliyet konularına odaklayıp sinerjiye çevirirken bizlerde onlara destek vermenin hazzını yaşıyoruz

Günden güne büyüyen firmamız sizlerle daha nice güzel tertemiz bir dünyada beraberce olmak ümidiyle . Temizlenmemiş hiç bir yer kalmasın.

Sağlıkla...

Nevin Koç
Genel Müdür

 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 Nev Temizlik Ve Hizmet