Dış Cephe Temizliği

İzmir, İstanbul, dış cephe temizliği
Fabrikalar, imalathane, üretim tesisleri, AVM, şirketler ve bankalar, konut ve apartmanlar, alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları, hastaneler, eğitim kurumları, kreşler, ibadethaneler, otogar, havaalanı terminal binalarının dış cephe ve cam temizlikleri, Nev Kurumsal Temizlik Hizmetleri tarafından yapılmaktadır.

Çok katlı ve giydirme cephe binaların dış cephe temizlik işleri konusunda uzman personeli, vinç, plartform, sepet ve makaslı personel yükselticiler yardımı ile yapılmaktadır. Hem temizlik kalitesi hemde güvenlik açısından konusunda uzman firmalamızdan dış cephe temizlik hizmeti alınmalıdır. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bu noktada Nev Kurumsal Temizlik, sizlere dış cephe temizliği konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Çok katlı binalarda mutlak surette hem dışarda hem içerden cam temizliğinin yapılması gerekmektedir. Nev Kurumsal Temizlik, gerek uzman personeli gerekse alt yapısında modern araç ve ekipmanları ile cam temizliği işlerinize özel çözümler sunmaktadır. Cam giydirme cephe, alışveriş merkezleri gibi yüksek tavanlı yapılar, plaza veya yüksek bina türündeki yapılarınızda cam temizlik hizmetleriniz için yanınızdayız.

Firmamız, sepetli vinç, hiyap vinç, makaslı platform ve personel yükselticiler, dış cephe asansörleri ve iple erişim tekniklerinden bina ve yapınıza uygub olan teknik ve konusunda tam profesyonel ekibi ile dış cephelerinizin tüm temizliğini yapmaktadır.

Nev Kurumsal Temizlik Hizmetleri, müşterilerine dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği konularında hizmet sunmaktadır.